Archives

זוג_ידיות_עזר_תמונה_משנית

כלי גינון ארגונומיים לבעלי מוגבלויות פיזיות

אנשים, הסובלים ממוגבלויות פיזיות שונות כדוגמת שיתוק, כאבי פרקים או
חוסר שיווי משקל, ימנעו במקרים רבים מעבודות גינון, כגון ניכוש עשבים, חפירה או שתילה, אשר דורשות מאמץ פיזי רב, ושימוש בכלי גינון סטנדרטיים שעלולים להיות כבדים מדי וקשים לתפעול. כלי הגינון שאנו משווקים הינם בעלי מבנה ארגונומי שמטרתו לשחרר את הלחץ, ולהפחית את המאמץ הכרוך בעבודות גינון.
הכלים בעלי ידית בזווית ישרה השומרת על התנוחה הטבעית של כף-היד ומפרק כף-היד, ומסייעת בהשגת נוחות מרבית ושליטה, ובמניעת היווצרות לחץ ושלפוחיות שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש בכלי גינון סטנדרטיים.
גננים שיש להם כלי גינון מועדפים, ומעדיפים להמשיך ולהשתמש בהם, יכולים לחבר אליהם את ידית האחיזה הארגונומית, וכך להפוך אותם לנוחים יותר לשימוש.
כלי הגינון הארגונומיים הם פתרון מצוין גם לאלה הסובלים מפגיעות בעמוד השדרה ומרותקים לכיסא גלגלים. חיבור שרוול תומך ישירות על כלי הגינון הארגונומיים או על כלי הגינון המועדפים עליהם, באמצעות חיבורם לידית האחיזה הארגונומית, מפחית את המשקל והלחץ על מפרק כף-היד, ומאפשר שימוש בכוח הזרוע.
בשילוב עם ידית האחיזה, ניתן לבצע עבודות שבדרך כלל מחייבות שימוש
בשתי ידיים. חיבור פשוט של שרוול תומך לכל אחד מכלי הגינון הארגונומיים או לידית האחיזה, מאפשר ביצוע עבודות גינון מעמדת ישיבה או עמידה, והחלפה מהירה בין הכלים. ידית האחיזה הארוכה מאפשרת גישה למרחק גדול יותר,
והגעה לגובה הקרקע, מבלי להתכופף, תוך שמירה על הגב והידיים. בנוסף לתמיכה שהוא מספק, השרוול גם מונע את נפילת הכלי מהיד, במקרה שהאחיזה בו נחלשת. הכלים איכותיים, בעלי משקל קל ועשויים מפלדת אל-חלד. אין צורך לאחוז בהם בחוזקה למניעת החלקה, והסיכויים שיתעקמו בתנאי רטיבות או לחות פחותים.
סדרת כלי הגינון כוללת כף, מנכש עשבים, מקלטרת, קלשון ומעדר.

רב_שימושיים_5

Active Hands אביזרי ספורט ופנאי לבעלי מוגבלויות בידיים

 

אביזרי Active Hands הינם פתרון ייחודי להשגת חיים פעילים, מלאים ועצמאיים עבור אנשים בעלי קושי תפקודי בגפיים העליונות, ומאפשרים ביצוע מגוון פעילויות אשר בלעדיהם הן בלתי אפשריות.
העזרים פותחו ועוצבו, מתוך ניסיון למצוא פתרונות יצירתיים עבור אנשים הסובלים מפגיעות,
כגון שיתוק חלקי, כתוצאה מפגיעה בעמוד השדרה או חולשה בידיים, אנשים לאחר שבץ מוחי,
או כאלה שחלקים מכפות הידיים שלהם חסרות.

קו המוצרים כולל עזרי אחיזה רב-שימושיים המיועדים לביצוע מגוון רחב של פעולות,
כגון אחיזה בכוס או בבקבוק, עבודות גינון, עבודות 'עשה זאת בעצמך', כדוגמת שימוש במסור או בפטיש, פעילות ספורטיבית בחדר כושר, כגון הרמת משקולות או עם מכשיר חתירה או בכל מקום אחר.

עזרים רב-שימושיים קיימים גם עבור ילדים מתחת לגיל 5.
מצבים רפואיים רבים יכולים להשפיע על יכולת האחיזה של ילדים או על תפקוד הידיים שלהם,
כגון שיתוק מוחין או ניוון שרירים, אך בעזרת 'עזרי מיני רב-שימושיים',
מצבים אלה אינם צריכים להוות מחסום לפעילות מהנה והם חיוניים לאחיזה חזקה ובטוחה בהליכון, בכידון תלת אופן, בכלים, מכשירים וצעצועים.

לאחיזה בפריטים בקוטר קטן, כגון מוצרי איפור, אמבטיה, אמנות ומשרד, קיימים כפפת אחיזה
ופד כף-יד המתחבר אליה עם סקוטש. עזרים אלה מאפשרים לאחוז בפריטים בכל זווית.
כדי להתאפר, לצחצח שיניים, להתגלח, לכתוב, לצייר או לבצע כל פעילות יומיומית אחרת, יש רק למקם את פד כף-היד בזווית מתאימה לביצוע הפעולה. ניתן למקם חפצים, המיועדים לשימוש שוטף, על גבי מספר פדים שונים, ולבצע החלפה מהירה בין חפצים, כגון סכין גילוח, מברשת שיניים, מברשת שיער או סט מברשות איפור.
עזרי אחיזה בעלי לולאות חזקות, המתחברות ומוסרות בקלות מידיות מכשירי כושר,
כגון מתקן משקולות עם מוט משיכה עליון ומכשירי חתירה, מקנות למשתמש עצמאות מלאה,
ויכולת להרפות בזמן מנוחה. לפעילות בחוץ, עזרים אלה הם תוספת חיונית לחלק מאופני-היד
והם בעלי לולאות חזקות, ורצועות כף-יד מרופדות מתכווננות למניעת חיכוך.

לאחיזה ושחרור של ציוד, בעיקר בחדרי כושר או כחלק מפעילות גופנית, משמשים גם זוג עזרים
עם קרס. זוג העזרים תוכנן לשימוש על מוט מתח, ציוד חדר כושר עם מוט אחיזה,
כידון של סוגי אופניים מסוימים ואופני-יד. העזרים בעלי קרס כפול וחזק, ומעניקים תחושה של "אחיזה אמתית" ויציבות כאשר מופעל על הקרס לחץ, וכוח משיכה בעת השימוש.

קו המוצרים עוצב מתוך הבנה שהם צריכים לתת מענה לפעילויות ספורטיביות ברמות הגבוהות ביותר, ולאפשר למשתמשים למקסם את יכולות הביצוע שלהם. המוצרים מסייעים במגוון רחב של מיקרים, וברמות פעילות שונות, בקרב ספורטאים, נכים יוצאי צבא, גננים וילדים קטנים. עזרי הידיים עשויים מחומר חזק הם נעימים למגע עם העור ועמידים לאורך זמן. העזרים בנויים מאריג קשיח ונאופרן (גומי סינתטי עמיד בפני חום ורטיבות) נוח ועמיד, ונועדו לשימוש קבוע, ואפילו לפעילויות מאומצות.
כל העזרים קיימים במידות שונות, וניתנים לכביסה במכונה, בהתאם להוראות השימוש.

Copyrights © 2020 ThemeStall All Rights Reserved.

X